A Port Group

Slide background

Medya kökenli yöneticilerimiz tarafından kurulan A Port Grup olarak; iletişim, prodüksiyon, medya, teknoloji, danışmanlık vb. aynı çatı altında sürekli gelişen, görünmeyen sınırları kaldıran, çalıştığı markaları özgürleştiren, destekleyen ve cesaretlendiren şirketlerin ortak platformuyuz.

Sektör çeşitliliğimizin en büyük paydaş noktası olarak tümünün odağına insanı koyuyoruz. Sahip olduğumuz yerel ve uluslararası deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla toplumumuza ve ülkemiz ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz. Sektörel deneyimimizi, güncel gelişmelerle harmanlayarak etkili stratejiler geliştiriyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımımızla, sağlam temellere dayandırdığımız gelecekteki başarılarınıza birlikte adım adım yürüyoruz.

Modern yaşamı şekillendiren keşiflerin öncülüğünü yaparak topluma katkı sağlıyor, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağımızla sürekli gelişen bir gelecek inşa ediyoruz. Yaratıcılığın ve teknolojinin sınırlarını zorlayarak sizi rakiplerinizden farklı kılıyoruz. Yaratıcılığımızla iz bırakıyor, markanızın hafızalarda sonsuza kadar yaşamasını sağlıyoruz.

Referanslar

Contact

Istanbul

Büyükdere Cad. QUASAR İSTANBUL No:76 Kat:13 D:188 Şişli İstanbul 34394
+90 (544) 415 4580
+90 (212) 982 8510
aport@aportgroup.com

VIRTUAL VIEWING

48 Dover Street
Mayfair
London
W1S 4FF